איך זה עובד?

 

האתר מציע קורס לאנגלית ברמת מתחילים באמצעות ספר ושיעורים מצולמים באתר. הספר הראשון בסדרת ספרי הלימוד באנגלית לקהל הבוגר, SynGrammar למתחילים, מכסה את יסודות השפה האנגלית הן ברמת הכנה לקורס אנגלית טכנית והן ברמת שיחה יום-יומית. כל פרק בספר נתמך בשיעור מצולם באתר שמציג את החומר הנלמד ומפרט אותו. הספר עצמו כולל הסברים נוספים, טבלאות, סיכום הכללים הדקדוקיים ותרגול. הספר והאתר בנויים במטרה לאפשר ללומד הבוגר ללמוד באופן עצמאי, בקצב אישי ועל פי הזמן העומד לרשותו של הלומד. כל פרק בספר ערוך בקפידה כך שהחומר מחולק לתתי נושאים קצרים המאפשרים תהליך למידה מדורג ומהיר.

 

אז איך עושים את זה בפועל?

 

  1. צפו במספר שיעורים ותראו אם החומר רלוונטי עבורכם, אם אתם לומדים דברים חדשים שעוזרים לכם להבין אנגלית. אם כן... רכשו את הספר.
  2. ההצלחה הראשונה היא לארגן זמן פנוי ללמידה. יש יתרון לקורס ממשי בבניין ממשי עם מורה ממשית כי הוא מחייב לצאת מהבית ולפנות זמן ללמידה לפחות במשך המפגשים בכיתה. אבל לקורס מקוון יש יתרונות משלו, כל עוד אתם מחליטים לשים את הספר והשיעורים במקום המתאים בסדר העדיפויות שלכם. בתור למשרד הפנים, בפקק, באוטובוס, עם העגלה אצל רמי לוי, או בבית קפה על שפת הים תוכלו לצפות בשיעורים עם אוזניות או לשמוע אותם ברכב. פשוט תחליטו להתחיל ולסיים את הספר. 
  3. נסו לחבר כמה שיותר בין הצפייה בשיעורים לעבודה על הספר. החומר בספר מחולק למנות קטנות כדי שיהיה יותר קל לצפות בשיעור ווידאו בן  עשר דקות בזמן פקק, לחזור הביתה ועשר דקות בסוף היום לסגור פינה בספר.

 

והתרגול?

 

  1. עם הספר – הספר כולל תרגול בסוף כל חלק של הסבר. מפתח התשובות נמצא בדף "שיעורים".  

  2. עם השיעורים המצולמים – חזרו בעל-פה על המשפטים באנגלית שיש בשיעור ואז נסו לקחת את החומר הנלמד ולבנות משפטים משלכם. נסו לחשוב באנגלית על פי החומר הספציפי לשיעור. לדוגמה, בשיעור על משפטי "יש לי, יש לו, יש לה" נסו לבנות משפטים פשוטים בעל פה על בסיס התבנית שהשיעור מציג. תרגלו אותם עד שתרגישו שהמשפטים האלו מתגלגלים לכם על הלשון. אם בשיעור הופיעו נוסחאות או טבלאות, נסו לשנן אותם בעל פה ולצייר אותן מזיכרון. 

  3. בקרו בדף הפייסבוק של SynGrammar, שם תוכלו להשאיר שאלות, תגובות או הצעות. 

​  לרקע הפדגוגי של השיטה לחצו כאן. 

הדרך שלך להצלחה באנגלית

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

צרו קשר

 info@syngrammar.co.il

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

© 2017 SynGrammar. All Rights Reserved