נספח כללי קריאה

הנספח בספר כולל חומר מבוא לקורס לאנגלית ברמת מתחילים - האותיות באנגלית וכללי קריאה. גם כאן תוכלו ליהנות מהחדשנות של שיטת SynGrammar שפורשת לכם את כללי הגיית המילים בצורה מסודרת על פי ארבעת שלבי ההתפתחות של אותיות הניקוד. הספר משתמש במפה צבעונית ייחודית של כללי הקריאה בצורה שמקלה על הזיכרון וההטמעה של החומר הנלמד. 

 

 

 

יחידה שלישית

היחידה השלישית ממשיכה לפרט על הפועל מהזווית של קבוצת פעלים ייחודית - The Modals. פעלים אלו משלימים את החומר של שיחה יום-יומית ומוסיפים אלמנטים של שיחה מנומסת במסעדה, ברחוב או במלון. בנוסף, הפעלים המודאליים קריטיים להבנה בסיסית של חוזים משפטיים באנגלית בתחומים נפוצים, כמו רכישת תמונה באתר או הבנת תנאי השימוש במוצר כזה או אחר. 

 ​

יחידה שניה

יחידה זו מפרטת על המרכיב השני בנוסחת המשפט - הפועל. נראה שהפועל באנגלית נחלק לשתי קטגוריות - פועל אמיתי ופועל עזר. פעלי העזר באנגלית יהפכו למפתחות מדויקים איתם נפצח את הקוד של המנעול, המחסום שעומד בדרך לדיבור חופשי באנגלית. באמצעות שימוש מדויק בפעלי העזר נוכל לתאר את סביבתנו ואת שגרת היום שלנו. יחידה זו היא התשתית לשיחה בסיסית באנגלית.  

יחידה ראשונה

היחידה הראשונה בספר מציגה את המרכיב החשוב ביותר בשיטה - נוסחת המשפט האחידה באנגלית. נוסחה זו תלווה אותנו לאורך כל הספר ולכן השיעור הראשון מתמקד בנוסחה על ארבעת מרכיביה וזהו גם השיעור לדוגמה שמופיע לכם בתחתית עמוד זה. שאר השיעורים ביחידה מפרטים על מרכיב הראשון בנוסחה - נושא המשפט. 

כאן תלמדו את הבסיס למעבר חלק מעברית לאנגלית באמצעות הבנה של השוני בין השפות ביחס למבנה המשפט. 

השיעורים

 

הגעתם לדף המרכזי באתר של "סינגרמר. בדף זה תוכלו למצוא את מערך השיעורים שמלווים את ספר הקורס סינגרמר למתחילים על פי היחידות של הספר.  הספר בנוי בצורה מודולארית כך שניתן לעבוד עליו מהתחלה ועד הסוף או להתחיל בנספח, לעבור לשיעור הראשון החשוב מכולם ולהמשיך ליחידה השנייה.

 

למטה מסודרות היחידות לפי החומר של הקורס. לחצו על היחידה הרלוונטית ותגיעו לשיעורים של יחידה זו. 

 

השיעורים מצולמים וערוכים בהנחה שהספר נמצא מולכם, אבל בהחלט אפשר להתקדם בחומר רק מצפיה בשיעורים. אם החומר רלוונטי עבורכם...רכשו את הספר כדי להטמיע את החומר ולתרגל אותו.

 

בהצלחה! 

 

 

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

צרו קשר

 info@syngrammar.co.il

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

© 2017 SynGrammar. All Rights Reserved